Doel
Docenten leren werken met het basisprogramma van Corning op het gebied van actuele glasvezeltoepassingen.
Voor wie
Deze training is geschikt voor docenten die lesgeven op het gebied van netwerkinfrastructuur en die hun leerlingen of studenten kennis willen laten maken met actuele glasvezeltoepassingen door middel van het Basic Fiber IQ programma.
Inhoud
In deze tweedaagse training leer je de theorie van optische communicatiemiddelen (glasvezel), de praktijk van het maken van glasvezel connecties, het inspecteren en meten aan glasvezelverbindingen en hoe je de lesprogramma's kunt implementeren. Je maakt kennis met de technische toepassingen, maar ook met de noodzakelijke veiligheidsmaatregelen. Je krijgt de beschikking over powerpointpresentaties en video's voor het zelf geven van lessen. Daarnaast krijg je toegang tot praktijkcasussen en practica zodat je leerlingen/studenten kunnen oefenen met materialen.
Studiewijzer
De training voor de docenten wordt groepsgewijs gegeven. Het gaat om een combinatie van theorie en praktijk.
Examen
Geen, je krijgt een Corning instructor certificaat bij voldoende resultaat.
Prijs
De prijs voor de tweedaagse training bedraagt € 400,- exclusief BTW (inclusief toegang tot de e-learning omgeving).
Docenten
BiASC en NASC werken met praktijkgerichte docenten die hun sporen in het vakgebied hebben verdiend. Door evaluaties met de deelnemers houden we continu in de gaten of onze docenten voldoen aan de wensen en eisen van de deelnemers.
Data en inschrijven
Deze training wordt jaarlijks meerdere malen georganiseerd. De training gaat door bij voldoende deelnemers.
Locatie
Onze trainingen worden doorgaans centraal in het land georganiseerd. Sommige trainingen kunnen ook (deels) worden bijgewoond via WebEx. Je volgt de training dan via je eigen computer in je eigen omgeving.
Meer info
- BeLux: Yvan Rooseleer | +32 (0)474 56 45 76 | <[email protected]>
- NL: Gerk van der Wal | +31 (0)85-4017649 | Of stuur een e-mail
Comments